Strona z aktualnymi rekrutacjami i infromacjami z działu HR dla odwiedzających stronę lidera branży OZE

Aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z listą aktualnie dostępnych ofert.

 1. ETAP 1

  Twoja odpowiedź
  na zmieszczone ogłoszenie.

  Wybierz intersujące Cię ogłoszenie, dodaj CV i wyślij do nas. Na pewno otrzymasz informację zwrotną na temat statusu aplikacji. Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie wyślij swoje CV na adres rekrutacja.eze@engie.com. Dzięki zinformatyzowanej rekrutacji możesz mieć pewność, że Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne.

 2. ETAP 2

  Analiza CV i wstępna
  rozmowa telefoniczna.

  Twoja aplikacja będzie szczegółowo przeanalizowana. Jeśli ten etap wypadnie pomyślnie zadzwonimy do Ciebie, aby przeprowadzić wstępną rozmowę telefoniczną podczas której mogą m.in. paść pytania w języku angielskim (jeśli takie jest wymaganie) oraz o motywację do zmiany pracy.

 3. ETAP 3

  Spotkanie rekrutacyjne
  w biurze.

  W czasie rozmowy telefonicznej odpowiadamy na wszystkie pytania związane z oferowanym stanowiskiem i naszą firmą. Jeśli nasze wspólne oczekiwania będą spójne zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze podczas którego będziemy mogli poznać Ciebie i doprecyzować posiadane informacje. Rozmowę przeprowadza bezpośredni przełożony oraz pracownik działu HR. Nie bój się więc zadawać pytań, chętnie na wszystkie odpowiemy.

 4. ETAP 4

  Oferta, list intencyjny i witamy
  w ENGIE!

  Jeśli wspólnie uznamy, że pasujesz do ENGIE a Twoja wiedza, doświadczenie i osobowość są tym czego szukaliśmy – dostaniesz od nas ofertę pracy. Często przygotowujemy list intencyjny, abyś miał pewność, że będziemy czekać na zakończenie okresu wypowiedzenia bez względu na jego długość.

Pracuj z nami!

 • Atmosfera Dbanie o atmosferę w pracy jest czymś, co jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy niewielkim, lecz zgranym zespołem. Cenimy bezpośredniość, dlatego wszyscy mówimy sobie na ty. Nie obowiązuje u nas dress code, wiec możesz się czuć swobodnie. Uwielbiamy dobry humor i kreatywne pomysły, dobre ciasto, kawę, słodycze i owoce, które zapewnia nam Pracodawca. Organizujemy mniejsze i większe integracje w postaci wspólnych wyjść, wyjazdów czy świętowania ważnych wydarzeń
 • Nasi liderzy Inwestujemy w naszych kierowników i menadżerów po to, abyś miał najlepszego szefa na świecie. Organizujemy dla nich szkolenia, warsztaty, seminaria, coaching i mentoring, aby byli otwarci na potrzeby pracowników, słuchali ich i odpowiadali na ich potrzeby.
 • Benefity Dodatkowo możemy zaoferować Ci dofinansowanie wczasów, program bonusów i nagród. Naszym pracownikom zapewniamy dobrą kawę i owoce. Organizujemy dla nich bezpłatny kurs języka angielskiego. Pracownicy mogą również na preferencyjnych warunkach przystąpić do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego. Nasze biura znajdują się w centrum miasta, jednak aby ułatwić dojazd do pracy oferujemy kartę parkingową. Dla komfortu pracy oferujemy świetny sprzęt IT oraz wsparcie w przypadku każdego zgłoszenia.
 • Ciągły rozwój Stawiamy na ciągły rozwój. Kierujemy pracowników na szkolenia zarówno twarde jak i miękkie. Na terenie biura organizujemy kurs języka angielskiego. Chcemy, aby nasi pracownicy byli na bieżąco w kwestii nowych technologii czy zmieniającego się prawa.
 • Stabilność Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji naszych pracowników. Oferujemy stałe umowy, długoterminowe projekty. Nasz Zarząd na bieżąco informuje o inwestycjach i projektach, aby nikt nie czuł się pozbawiony informacji mających wpływ na jego codzienną pracę.
 • Work-life balance Dbamy o to, aby nasi pracownicy mogli łączyć efektywną pracę zawodową z życiem rodzinnym. Ułatwiamy to poprzez możliwość pracy zdalnej czy w ruchomym rozkładzie czasu pracy. Jesteśmy przyjaźni rodzicom: organizujemy konkursy dla dzieci i cieszymy się z każdego ENGIE-baby.

Lokalizacja

Nasze biuro mieści się w centrum Katowic – w budynku ALTUS. Naszym pracownikom oferujemy karty parkingowe. Mamy również biuro w Gliwicach znajdujące się w biurowcu KOPERNIK, które zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych.

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych rekrutacji, oferty, benefitów czy innych związanych z Twoją karierą w ENGIE Zielona Energia – zadzwoń lub napisz.

Tel: +48 32 60 30 599
rekrutacja.eze@engie.com